Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów Zara

Tabela rozmiarów ZaraModowa marka Zara pochodzi z Galicji w Hiszpanii. Celem Zara było stworzenie niedrogich wersji dodatkowej luksusowej odzieży. Dzisiaj Zara jest szeroko rozpowszechniona na całym świecie. Oferuje nie tylko odzież i obuwie, ale także biżuterię i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci w różnych cenowych kategoriach.

Firma jest wyjątkowa dzięki szybkiemu wprowadzaniu produktów na rynek, dzięki czemu jest w stanie utrzymać aktualne trendy w modzie i reagować na zapotrzebowanie klientów w odpowiednim czasie.

Tabela rozmiarów butów Zara

Wartości podane w tabelach rozmiarów odnoszą się do długości stopy, a nie długości buta.

Tabela rozmiarów buty damskie

EU numeracja europejska3536373839404142
US amerykańska numeracja566.57.5891011
Długość stopy (cm)22.823.42424.625.32626.627.3

 

Tabela rozmiarów obuwia damskiego – rozmiary podwójne

EU numeracja europejska36/3738/3940/41
Długość stopy (cm)2425.326.6

 

Tabela rozmiarów buty mężczyzn

EU numeracja europejska394041424344454647
UK numeracja angielska5678910111213
US amerykańska numeracja67891011121314
Długość stopy (cm)25.325.826.42727.628.328.929.630.3

 

Tabela rozmiarów obuwia dla dzieci Zara

EU numeracja europejska2627282930313233
Wiek44556678
Długość stopy (cm)16.216.817.518.218.819.520.220.9
EU numeracja europejska34353637383940
Wiek910111213-141414
Długość stopy (cm)21.622.222.923.624.224.925.6

 

Tabela rozmiarów obuwia dziecięcego – podwójne rozmiary

EU numeracja europejska26-2728-2930-3132-3334-3536-3738-39
Wiek4 lata5 lat6 lat7-8 lat9-10 lat11-12 lat13-14 lat
Długość stopy (cm)16.2-16.817.5-18.218.8-19.520.2-20.921.6-22.222.9-23.624.2-24.9

 

Buty dla noworodków

EU numeracja europejska1315-1617-18
Wiek0-3 miesięcy3-6 miesięcy6-9 miesięcy
Długość stopy (cm)81011

 

Zobacz także rozmiary dla dzieci

 

Obuwie Zara dla niemowląt

EU numeracja europejska1819202122232425
Wiek6-9 miesięcy9-12 miesięcy1 rok1 rok2 lata2 lata3 lata3 lata
Długość stopy (cm)10.811.512.212.813.514.214.815.5

 

Tabela rozmiarów odzieży damskiej Zara

Odzież

Rozmiar - oznaczenie numeryczne34363840424446
US amerykańska numeracja26272829303132
Obwód w klatce (cm)8286909498102106
Obwód talii (cm)64667074788286
Obwód bioder (cm)909498102106110114
RozmiarXXSXSSMLXLXXL
Obwód w klatce (cm)8082869096102108
Obwód talii (cm)58626670768288
Obwód bioder (cm)86909498104110116

 

Pończochy i legginsy

RozmiarS/MM/L
Wysokość (w cm)160-170165-180
Waga (w kg)45-6555-80
Obwód bioder (w cm)94-9898-104

 

Strój kąpielowy

RozmiarSML
Obwód w klatce (w cm)859095
Obwód bioder (w cm)95100105

 

Tabela rozmiarów odzieży męskiej

Płaszcze, koszulki, koszulki polo i swetry Zara

RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce (cm)91-9696-101101-107107-112112-117

 

Garnitury i kurtki

RozmiarXXSSMLXLXXLXXXL
EU rozmiar44464850525456
UK / USA Rozmiar34363840424446
Obwód w klatce (cm)88-9092-9496-98100-102104-106108-110112-114

 

Shirty

RozmiarSMLXLXXL
EU rozmiar3840424446
UK - USA rozmiar1415161718
Obwód w klatce (cm)91-9696-101101-107107-112112-117

 

Dżinsy i spodnie

EU rozmiar36384042444648
IT rozmiar42444648505254
UK - USA rozmiar29303132343638
Obwód talii (w cm)72-7376-7780-8184-8588-8992-9396-97
Obwód bioder (w cm)91-9295-9699-100103-104107-108111-112115-116

 

Spodnie sportowe, dresy, szorty i bielizna Zara

RozmiarXSSMLXLXXL
Obwód talii (cm)66-7272-7878-8484-9090-9696-102

 

Zobacz także tabele rozmiarów:

Tabela rozmiarów Zara dziecięcej odzieży

Rozmiar0-11-33-66-99-1212-1818-242-33-4
Wiek0-1m1-3m3-6m6-9m9-12m12-18m18-24m2-3l3-4l
Wysokość (cm)5662687480869298104
Obwód w klatce (cm)414345474951535556
Obwód talii (cm)424446484950515253
Obwód bioder (cm)434547495153555758
Długość nogawki (cm)---------
Rozmiar56789101214
Wiek5l6l7l8l9l10l11-12l13-14l
Wysokość (cm)110116122128134140152164
Obwód w klatce (cm)5962656871747984
Obwód talii (cm)5557596163656871
Obwód bioder (cm)6164677073768186
Długość nogawki (cm)4650545862667176

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.