Polityka prywatności

Regulamin

Będąc użytkownikiem serwisu taroz.pl akceptujesz zasady w nim obowiązujące. Wszystkie informacje oraz regulacje zostały zapisane w poniższych akapitach.

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie informacje zawarte na stronie taroz.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty, ani rekomendacji.

W przypadku rozmiarów mogą pojawić się drobne różnice w zależności od zmiany rozmiarówki, typu obuwia czy odzieży. Publikowane treści oraz artykuły są informacjami wyszukiwanymi w Internecie. Wykorzystanie informacji zawartych na stronie jest wykonane na własną odpowiedzialność.

Google Analytics

Strona internetowa Taroz.pl korzysta z usługi Google Analytics firmy Google, Inc., których celem jest analiza statystyk oglądalności witryny taroz.pl. W związku z tym podczas wizyt na stronie automatycznie zbietane są dane Twojej wizyty m.in. adres IP, lokalizacja, typ przeglądarki, typ urządzenia, itp. Wszystkie działania odbywają się poprzez wykorzystaniu plików tzw. „cookies” zapisywanych na Twoim komputerze.

Reklamy

Reklamy pojawiające się na naszej stornie taroz.pl pochodzą z serwisów zewnętrznych poprzez skrypt Google AdSense lub są artykułami sponsorowanymi. Dostawca reklam, czyli Google AdSense wykorzystuje specjalny skrytp, który personalizuje reklamy pod danego użytkownika, wszystko odbywa się poprzez wykorzystanie plików tzw. „cookies”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów w tym temacie zalecamy zapoznanie się z tematem „Ustawienia personalizacji reklam w tagach reklam wydawcy Google”.

Back to top button