Tabela rozmiarów Spyder

Rozmiary SpyderSpyder to amerykański producent markowej odzieży narciarskiej. Ta marka jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych marek narciarskich na świecie. Główną dewizą tej firmy jest innowacyjność. Każdy z ich nowych produktów jest bardziej wyrafinowany i wyrafinowany niż jego poprzednik. Spyder pracuje z coraz lepszymi technologiami. Zwraca uwagę na praktyczne detale, jakość wykonania, nowoczesny wygląd, a także funkcjonalność.


Tabela rozmiarów Spyder

Tabela rozmiarów Spyder dla mężczyzn

RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Rozmiar vincmincmincmincmincmincmincm
Obwód klatki piersiowej34 - 3686 - 9137 - 3994 - 9940 - 42102 - 10743 - 45109 - 11446 - 48117 - 12249 - 51124 - 13052 - 54132 - 137
Obwód talii26 - 2866 - 7129 - 3174 - 7932 - 3481 - 8635 - 3789 - 9438 - 4097 - 10241 - 43104 - 10944 - 46112 - 117
Długość rękawa31.58032.58333.58534.2587358935.759136.593
Wewnętrzny szew30763179328132.583338433.5853486

 

Międzynarodowa tabela rozmiarów mężczyzn

USAXSSMLXLXXLXXXLXXXXL
CanadaXSSMLXLXXLXXXLn/a
Niemcy46485052545658n/a
Austria46485052545658n/a
Szwajcaria46485052545658n/a
Włochy46485052545658n/a
Hiszpania46485052545658n/a
Francja46485052545658n/a
Anglia36384042444648n/a
JaponiaSMLOXOXXOXXXOn/a

 

Tabela rozmiarów dla kobiet Spyder

RozmiarXSSMLXL
Rozmiar246810121416
Rozmiar vincmincmincmincmincmincmincmincm
Obwód klatki piersiowej328133843486358936.593389740.510342.5108
Obwód talii24.56225.56526.56727.570297430.57733843589
Obwód bioder358936913794389739.51004110443.511045.5115
Długość rękawa29.575307630.577317931.580328132.5833384
Wewnętrzny szew307630.57730.5773179317931.58031.5803281

 

Międzynarodowa tabela przeliczeniowa kobiet 

USA2468101214161820
Canada2468101214161820
Niemcy30323436384042444648
Austria30323436384042444648
Szwajcaria32343638404244464850
Włochy38404244464850525456
Hiszpania32343638404244464850
Francja34363840424446485052
Anglia46810121416182022
JaponiaSSSSSSMLOXOXXOXXXOXXXXO

 

Tabela rozmiarów odzieży damskiej „Dry Web”

RozmiarSMLXLXXL
Rozmiar vininininin
Spodnie - talia25-2727-2930-3232-3436-38
Topy - talia32-3435-3738-4041-4344-46

 

Tabela rozmiarów Spyder dla dzieci

RozmiarSM
Rozmiar2345
Rozmiar vin/lbscm/kgin/lbscm/kgin/lbscm/kgin/lbscm/kg
Obwód klatki piersiowej2153225623582461
Obwód talii2051215321.5552256
Obwód bioder20.55222.55723.56024.562
Długość rękawa15.539174318.5472051
Wewnętrzny szew1230143616411846
Wysokość33843691399942107
Waga3014351640184520

 

RozmiarLXL
Rozmiar678
Rozmiar vin/lbscm/kgin/lbscm/kgin/lbscm/kg
Obwód klatki piersiowej256426662769
Obwód talii22.557235823.560
Obwód bioder25.56526.5672769
Długość rękawa21.55522.55723.560
Wewnętrzny szew205122562358
Wysokość451144812250127
Waga502355256027

Rozmiary rękawic Spyder

Kobiety

RozmiarXSSMLXL
Rozmiar66,577,5 - 88,5 - 9

 

Mężczyźni

RozmiarXSSMLXL
Rozmiar77,5 - 88,5 - 99 - 9,510 - 10,5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button