Tabela rozmiarów Boma

Rozmiary BomaNa tej stronie znajdziesz tabele rozmiarów Boma. Marka Boma to czeski producent skarpet, który produkuje bardzo ładne modne, stylowe i ciekawe skarpetki dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Boma oferuje bardzo zróżnicowany wybór wszystkich kolorów i stylów. Produkuje skarpety w 4 różnych klasach temperaturowych (skarpety słabe, z frotte, zimowe, a także narciarskie). Boma produkuje skarpety pod markami Boma, Fuski, Lonka i Voxx.


Tabela rozmiarów Boma

Tabela rozmiarów skarpet

Rozmiar metryczny (w cm)99,51010,51111,51212,51313,51414,5
Numeracja francuska (w ściegach)1414,5151616,5171818,5192020,521
Numeracja angielska (w calach)11,522,5344,55
Rozmiar metryczny (w cm)1515,51616,51717,51818,51919,52020,5
Numeracja francuska (w ściegach)22232424,5252627282929,53031
Numeracja angielska (w calach)5,5677,588,591010,51111,512
Rozmiar metryczny (w cm)2121,52222,52323,52424,52525,52626,5
Numeracja francuska (w ściegach)323333,53435363737,53838,53940
Numeracja angielska (w calach)1311,5233,544,555,566,5
Rozmiar metryczny (w cm)2727,52828,52929,53030,53131,53232,5
Numeracja francuska (w ściegach)4141,54242,5434445464747,54848,5
Numeracja angielska (w calach)77,588,599,510111212,51313,5
Rozmiar metryczny (w cm)3333.53434,535
Numeracja francuska (w ściegach)4949,55050,551
Numeracja angielska (w calach)1414,51515,516

 

Tabela rozmiarów pończoch Boma

152/9234-38XSI
158/10038-44SI-II
164/10844-48MII-III
17011648-50LIII-IV
176/12450-54XLIV-V
176/13254-58XXLMAXI

 

Tabela rozmiarów bawełnianych pończoch niemowlęcych

Rozmiar w cmWiekStopa
52-580-39-11 (14-16)
62-683-611-13 (16-19)
74-806-1212-14 (18-20)
80-861-214-16 (20-24)
89-952-315-17 (22-25)
98-1043-417-19 (25-29)
110-1165-618-20 (27-30)
122-1287-820-22 (30-34)
134-1469-1023-25 (35-38)
152-16411-1224-26 (37-39)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button