Tabela rozmiarów Basbleu

Rozmiary BasbleuNa tej stronie znajdziesz tabelę rozmiarów legginsów, topów i bluzek Basbleu. Marka BAS BLEU znana jest przede wszystkim z produkcji bardzo stylowych, pięknych i wygodnych legginsów.


Tabela rozmiarów Basbleu

Rozmiary luksusowych damskich legginsów i topów Basbleu

RozmiarSMLXLXXL
23456
Waga (kg) 49-6757-7565-8383-11091-120
Wzrost (cm)152-173155-178157-183159-193191-198
Obwód nad biustem (w cm)82-9090-9898-106106-114114 +
Obwód w pasie (w cm)62-7070-7878-9696-104104 +
Obwód nad biodrami (w cm)90-9898-106106-114114-122122 +

 

Rozmiary dziecięce Basbleu

Rozmiar92-9898-104104-110110-116116-122122-128
Waga (kg) 13-1515-1717-1919-2222-2424-27
Wzrost (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128
Obwód nad biustem (w cm)53-5555-5757-5959-6161-6363-65
Obwód w pasie (w cm)52-5353-5454-5555-5757-5959-61
Obwód nad biodrami (w cm)56-5858-6060-6262-6565-6767-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button