Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów Nike

Tabela rozmiarów NikeChociaż pierwszy produkt Nike z siedzibą w Oregonie został zaprojektowany jako buty do biegania, korporacja obecnie produkuje i sprzedaje nie tylko obuwie, ale i odzież, wyposażenie i akcesoria do różnych sportów. Kolekcja Nike, która została nazwana na cześć greckiej bogini zwycięstwa, była noszona przez zespoły uniwersyteckie z wielu amerykańskich szkół, a odzież szybko stała się częścią miejskiej mody. Motto „Just do it” znane jest nie tylko sportowcom z całego świata, ale także zwykłym ludziom.

Tabela rozmiarów butów Nike

Porównaj swoje zarejestrowane dane z danymi w poniższej tabeli, aby określić odpowiedni rozmiar buta.

1. Przyklej czystą kartkę papieru do podłogi. Stań na tym papierze, dotykając obcasami ściany.

Stroje kapielowe

2. Niech ktoś narysuje ołówkiem lub długopisem najdłuższą część stopy (od pięty do palca) lub zmierzy ją sam, jeśli to konieczne. Zrób to samo z drugą stopą – rozmiar prawej i lewej stopy może się różnić.

3. Za pomocą linijki zmierz zmierz odległość obu stóp od pięty do palca.

Tabela rozmiarów obuwia męskiego

EU numeracja38.5394040.5414242.5434444.54545.5
UK numeracja5.5666.577.588.599.51010.5
US numeracja66.577.588.599.51010.51111.5
Długość stopy (cm)23.724.124.52525.425.826.226.727.127.527.928.3
EU numeracja464747.54848.549.550.551.552.5
UK numeracja1111.51212.51314151617
US numeracja1212.51313.51415161718
Długość stopy (cm)28.829.229.63030.531.332.23333.9

 

Buty damskie Nike rozmiary

EU numeracja35.53636.537.53838.53940
UK numeracja2.533.544.555.56
US numeracja55.566.577.588.5
Długość stopy (cm)2222.422.923.323.724.124.525
EU numeracja40.5414242.5434444.5
UK numeracja6.577.588.599,5
US numeracja99.51010.51111.512
Długość stopy (cm)25.425.826.226.727.127.527.9

 

Tabela rozmiarów obuwia dziecięcego Nike

EU numeracja15161718.519.5212223.5252627
UK numeracja00.51.52.53.54.55.56.57.58.59.5
US numeracja0C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C
Długość stopy (cm)8.39.11010.811.612.513.314.21515.916.7
EU numeracja27.52828.529.5303131.5323333.5
UK numeracja1010.51111.51212.51313.511.5
US numeracja10.5C11C11.5C12C12.5C13C13.5C1Y1.5Y2Y
Długość stopy (cm)17.217.61818.418.819.319.720.120.420.8
EU numeracja343535.53636.537.53838.53940
UK numeracja22.533.544.555.566
US numeracja2.5Y3Y3.5Y4Y4.5Y5Y5.5Y6Y6.5Y7Y
Długość stopy (cm)21.221.621.922.322.723.123.423.824.224.6

 

Tabela rozmiarów ubran Nike

Blaty męskie

RozmiarXSSMLXL2XL3XL
Obwód w klatce (cm)<8888-9696-104104-112112-124124-136136-148
Obwód talii (cm)<7373-8181-8989-9797-109109-121121-133
Obwód bioder (cm)<8888-9696-104104-112112-120120-128128-136

 

Męskie blaty do deskorolki (SB)

RozmiarXSSMLXLXXL
Obwód w klatce (cm)89-9494-9999-104104-109109-117117-124
Obwód talii (cm)74-7979-8484-8989-9494-102102-109
Obwód bioder (cm)89-9494-9999-104104-109109-117117-124

 

Męskie spodnie i szorty

RozmiarXSSMLXLXXL3XL
Obwód talii (cm)<7373-8181-8989-9797-109109-121121-133
Obwód bioder (cm)<8888-9696-104104-112112-120120-128128-136
Normalna długość nogawki wewnętrznej (cm)8282.58383.58484.585
Długa wewnętrzna długość nogawki (cm)8787.58888.58989.590
Krótka wewnętrzna długość nogawki (cm)7777.57878.57979.580

 

Tabela rozmiarów dresu męskiego na deskorolce Nike (SB)

RozmiarSMLXLXXL
Obwód talii (cm)79-8484-8989-9494-102102-109
Obwód bioder (cm)94-9999-104104-109109-117117-124
Normalna długość nogawki wewnętrznej (cm)8383838383
Długa wewnętrzna długość nogawki (cm)8888888888
Krótka wewnętrzna długość nogawki (cm)7878787878

 

Blaty damskie Nike

Rozmiar NIKEXSSMLXL2XL
EU rozmiar32-3436-3840-4244-4648-5052-54
Obwód w klatce (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
Obwód talii (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
Obwód bioder (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128

 

Tabela przewymiarowanych rozmiarów

Rozmiar NIKE1X2X3X
EU rozmiar50-5254-5658-60
Obwód w klatce (cm)114-124124-134134-144
Obwód talii (cm)98-108108-118118-128
Obwód bioder (cm)120-128128-138138-148

Tabela rozmiarów sukienky

Nike rozmiarXSSMLXL2XL
L/F rozmiar34-3638-4042-4446-4850-5254-56
UE rozmiar32-3436-3840-4244-4648-5052-54
UK/GB rozmiar4-68-1012-1416-1820-2224-26
US rozmiar0-24-68-1012-1416-1820-22
IT rozmiar36-3840-4244-4648-5052-5456-58
Obwód w klatce (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
Obwód talii (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
Obwód bioder (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128

 

Tabela rozmiarów bielizny damskiej

Nike rozmiarXSSMLXL2XL
EU rozmiar32-3436-3840-4244-4648-5052-54
Obwód talii (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
Obwód bioder (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128
Normalna długość nogawki wewnętrznej (cm)79.579.5808080.580.5
Długa wewnętrzna długość nogawki (cm)84.584.5858585.585.5
Krótka wewnętrzna długość nogawki (cm)74.574.5757575.575.5

 

Tabela damskich dużych rozmiarów Nike

Nike rozmiar1X2X3X
EU rozmiar50-5254-5658-60
Obwód talii (cm)98-108108-118118-128
Obwód bioder (cm)120-128128-138138-148
Normalna długość nogawki wewnętrznej (cm)80.580.580.5
Długa wewnętrzna długość nogawki (cm)85.585.585.5
Krótka wewnętrzna długość nogawki (cm)75.575.575.5

 

Tabela rozmiarów biustonoszy

EU rozmiarNIKE rozmiar6570758085
AAXSSML
BB
CCXSS
DDMLXL
EDD
FE

 

Tabela rozmiarów Nike dla niemowląt

Wiek w miesiącach0-33-66-99-1212-1818-2424-3636-48
Amerykańskie rozmiary dla małych dzieci-----18-24 M24-36 M36-48 M
Obwód w klatce (cm)41-4343-4545-4747-4848-5050-5252-5353-56
Obwód talii (cm)42-4545-4747-4848-5050-5252-5454-5454-56
Obwód bioder (cm)42-4545-4747-4848-5050-5252-5454-5656-59
Wysokość ciała (cm)60-6565-7070-7575-8080-8585-9090-9696-104

 

Tabela rozmiarów ubrań dla małych dzieci

Oznaczenie rozmiaruXXSXSSMLXL
Rozmiar24-36 M4566X/77X
Wiek (lata)2-33-44-55-66-77-8
Obwód w klatce (cm)-53-5656-5959-6161-6363-66
Obwód talii (cm)-54-5656-5858-5959-6060-61
Obwód bioder (cm)-56-5959-6161-6363-6666-70
Wysokość ciała (cm)90-9696-104104-110110-116116-122122-128

 

Tabela rozmiarów odzieży męskiej Nike

Oznaczenie rozmiaruXSSMLXL
Rozmiar6-78-910-1214-1618-20
Wiek (lata)6-78-910-1112-1314+
Obwód w klatce (cm)64.5-6666-6969-7575-81.581.5-88.5
Obwód talii (cm)59.5-61.561.5-6565-6969-72.572.5-75.5
Obwód bioder (cm)68.5-7171-74.574.5-79.579.5-84.584.5-89.5
Wysokość ciała (cm)122-128128-137137-147147-158158-170

 

Tabela rozmiarów odzieży dla dziewcząt

Oznaczenie rozmiaruXSSMLXL
Rozmiar6-78-910-1214-1618-20
Wiek (lata)6-78-910-1112-1314+
Obwód w klatce (cm)64.5-6666-6969-7575-85.585.5-92.5
Obwód talii (cm)59.5-6161-6464-6868-71.571.5-74.5
Obwód bioder (cm)68.5-7373-78.578.5-83.583.5-88.588.5-93.5
Wysokość ciała (cm)122-128128-137137-146146-156156-166

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.