Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów Levi’s

Tabela rozmiarów Levi'sNa tej stronie znajdziesz tabela rozmiarów Levi’s. Levi Strauss & Company to prywatna firma odzieżowa z siedzibą w San Francisco, założona przez niemiecko-żydowskiego imigranta Levi Straussa, znanego z marki jeansów. Levi’s dziś jest jedną z największych marek modowych na świecie i ma sklepy w ponad 110 krajach.

Tabela rozmiarów butów Levi’s

Tabele rozmiarów męskie buty

EU numeracja europejska36373838.5394040.5414242.54343.5
UK numeracja angielska44.555.566.577.588.599.5
US amerykańska numeracja55.566.577.588.599.51010.5
JP japońska numeracja (w cm)2323.52424.52525.52626.52727.52828.5
mondopoint (mm)230235240245250255260265
EU numeracja europejska44454646.54747.5484950
UK numeracja angielska1010.51111.51212.5131415
US amerykańska numeracja1111.51212.51313.5141516
JP japońska numeracja (w cm)2929.53030.53131.53232.533
mondopoint (mm)270275280285290295300

 

Tabela rozmiarów damskich butów

EU numeracja europejska3636.5373838.5394040.5
UK numeracja angielska3.544.555.566.57
US amerykańska numeracja55.566.577.588.5
JP japońska numeracja (w cm)2222.52323.52424.52525.5
mondopoint (mm)230235240245250
EU numeracja europejska414242.5434444.54546
UK numeracja angielska7.588.599.51010.511
US amerykańska numeracja99.51010.51111.51213
JP japońska numeracja (w cm)2626.52727.52828.52929.5
mondopoint (mm)255260265270275280

 

Tabela rozmiarów odzieży męskiej Levi’s

Tabela rozmiarów górna część ciała – koszulki, T-shirty itd.

Rozmiar (INT)XSSMLXL
Rozmiar Levi's01234
Obwód szyi (w cm)37.4-37.738.1-38.739-4040.9-41.942.8-43.8
Obwód w klatce (w cm)81.3-86.488.9-9496.5-101.6104.1-109.2111.8-116.8
Obwód talii (w cm)66-71.173.7-78.781.3-86.488.9-9496.5-101.6
Obwód bioder (w cm)81.3-86.489-9496.5-101.6104.1-109.2111.8-116.8

Męskie odzież Levi’s w dużych rozmiarach

Rozmiar (INT)XXL3XL4XL5XL6XL
Obwód szyi (w cm)44.7-45.746.6-47.648.5-49.551.1-5253.6-54.6
Obwód w klatce (w cm)119.4-124.5127-132.1137.2-142.2147.3-152.4157.5-162.6
Obwód talii (w cm)104.1-109.2111.8-116.8122-127132.1-137.2142.2-147.3
Obwód bioder (w cm)119.4-124.5127-132.1137.2-142.2147.3-152.4157.5-162.6

Tabela rozmiarów Levi’s odzież dolnej części ciała

Rozmiar262728293031
Obwód talii (w cm)67.3-68.569.8-71.172.3-73.674.9-76.277.4-78.780-81.2
Obwód bioder (w cm)81.2-82.583.7-8586.2-87.588.7-9091.2-92.593.7-95
Obwód uda (w cm)51.25-52.552.5-53.7553.75-5555-56.2556.25-57.557.5-58.75
Rozmiar323334353638
Obwód talii (w cm)82.5-83.885-86.387.6-88.990.1-91.492.7-95.297.7-100
Obwód bioder (w cm)96.2-97.598.7-100101-102.5103-105106-108.7111-133.7
Obwód uda (w cm)58.75-6057.5-61.2560-62.562.5-6565-67.567.5-70
Rozmiar404244464850
Obwód talii (w cm)102-105107-110113-115118-120123-125128-130
Obwód bioder (w cm)116-118.7121-123.7126-128.7131-133.7136-138.7141-143.7
Obwód uda (w cm)68-7070-72.572-73.7573.75-76.2576-77.577.5-80
Rozmiar5254565860
Obwód talii (w cm)133-135138-140143-146148-151153-156
Obwód bioder (w cm)146-148.7151-153.7156-158.7161-163.7166-168.7
Obwód uda (w cm)80-81.2581.25-83.7583-86.2583.75-8787-90

Długość spodni

Wysokość ciała (w cm)Długość spodni
167,6 - 172,730
172,7 - 182,832
182,8 - 19334
193 - 198,136
198,1 - 203,238

 

Zobacz także tabele rozmiarów:

Stroje kapielowe

Tabela rozmiarów odzieży damskiej Levi’s

Tabela rozmiarów bluzek i sukienek

Rozmiar (INT)XXSXSSMLXLXXL
Rozmiar Levi's01234
Obwód w klatce (w cm)79848994100108115
Obwód talii (w cm)62667176839099
Obwód bioder (w cm)869197102108116123

Damskie spodnie Levi’s w dużych rozmiarach

Oznaczenie rozmiaru1X2X3X
Rozmiar141618202224
Obwód w klatce (w cm)108113118123128.25133
Obwód talii (w cm)9297102.25107112117.5
Obwód bioder (w cm)115120125130136140

Tabela rozmiarów damskiej Levi’s odzieży dolnej części ciała

Rozmiar Levi's00/00/12/34/56/78/910/1112/1314/1516/1718/20
Rozmiar dżinsów2425262728293031323334
Obwód talii (w cm)6466697274777983879096
Obwód bioder (w cm)868991.59496.599101105109113118

Długość spodni

Wysokość ciała (w cm)Długość spodni
<15028
158-16030
164-17032
176>34

Ponadgabarytowa odzież

Rozmiar Levi's16W18W20W22W24W26W
Rozmiar dżinsów343638404244
Obwód talii (w cm)97102.25107112.25117.5122.5
Obwód bioder (w cm)120125130135.25140145

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.