Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów Guess

Tabela rozmiarów GuessTabele rozmiarów butów Guess. Tabela rozmiarów odzież damska, męska, biustonosze, bielizna, sukienki, kurtki i spódnice marki Guess.

Guess to amerykańska firma odzieżowa działająca w wielu krajach na całym świecie. Marka została założona przez braci Marcian z Francji, którzy w latach 70. przeprowadzili się do Kalifornii, gdzie zaczęli sprzedawać swoje pierwsze dżinsy. Dziś Guess sprzedaje także modne akcesoria, takie jak zegarki, biżuterię i perfumy.

Stroje kapielowe

Tabele rozmiarów obuwia Guess

Tabela rozmiarów obuwia męskiego

EU rozmiary404141.54242.54343.54444.54546
UK rozmiary677.588.599.51010.51112
US rozmiary7.588.599.51010.51111.51213
Długość wkładki (w cm)26.6727.3327.672828.3328.672929.3329.673030.67

 

Klapki męskie

RozmiarSMLXL
EU numeracja europejska39-4041-4243-4445-46

 

Tabela rozmiarów obuwia damskiego

EU rozmiar353636.53737.53838.53939.54041
UK rozmiar233.544.555.566.578
US rozmiar55.566.577.588.599.510
Długość wkładki (w cm)26.4727.1327.4727.8028.1328.4728.8029.1329.4729.8030.43

 

Zobacz także: tabela rozmiarów butów

Klapki damskie

RozmiarSMLXL
EU rozmiar35-3637-3839-4041

 

Tabele rozmiarów odzieży męskiej

Tabele rozmiarów kurtek, koszul i topów marki Guess

RozmiarXSSMLXLXXL
Szerokość ramion (in cm)39-4141-4343-4545-4747-4949-51
Obwód w klatce (in cm)90-9494-9898-102102-107107-112112-118
Obwód bioder (in cm)90-9494-9898-102102-107107-112112-118
Obwód szyi (in cm)36-3738-3940-4142-4344-4546-47

 

Rozmiary spodnie i szorty

Rozmiar282930313233
Obwód talii (w cm)71.5-7474-76.576.5-7979-81.581.5-8484-86.5
Obwód w klatce (w cm)88.5-9191-93.593.5-9696-98.598.5-101101-103.5
Obwód uda (w cm)51-5352-5453-5555-5756-5857-59
Rozmiar3436384042
Obwód talii (w cm)86.5-8989-9494-9999-104104-109
Obwód w klatce (w cm)103.5-106106-110110-114114-118118-122
Obwód uda (w cm)59-6162-6465-6768-7071-73

 

Zobacz także: tabela konwersji rozmiarów odzieży męskiej

Tabela rozmiarów odzieży damskiej Guess

Rozmiary kurtek i sukienek marki Guess

Podwójne rozmiaryXS/SM/LXL
RozmiarXSSMLXL
Szerokość ramion (w cm)34-3636-3838-4040-4242-44
Obwód w klatce (w cm)80-8484-8888-9393-9898-103
Obwód talii (w cm)62-6666-7171-7676-8181-87
Obwód bioder (w cm)88-9292-9797-102102-107107-113

 

Damskie spodnie i szorty Guess

RozmiarXSSM
Kod rozmiaru24252627282930
Obwód talii (w cm)57.5-6060-62.562.5-6565-67.567.5-7070-72.572.5-75
Obwód bioder (w cm)86-88.588.5-9191-93.593.5-9696-98.598.5-101101-103.5
Obwód uda (w cm)48-5049-5150-5251-5353-5655-5756-58
RozmiarLXL
Kod rozmiaru31323334
Obwód talii (w cm)75-77.577.5-8080-82.582.5-85
Obwód bioder (w cm)103.5-106106-108.5108.5-111111-113.5
Obwód uda (w cm)59-6260-6361-6462-65

 

Tabela rozmiarów spódnic

RozmiarXSS
Kod rozmiaru2425262728
Obwód talii (w cm)57.5-6060-62.562.5-6565-67.567.5-70
Obwód bioder (w cm)86-88.588.5-9191-93.593.5-9696-98.5
RozmiarMLXL
Kod rozmiaru293031323334
Obwód talii (w cm)70-72.572.5-7575-77.577.5-8080-82.582.5-85
Obwód bioder (w cm)98.5-101101-103.5103.5-106106-108.5108.5-111111-113.5

 

Sukienka i kombinezon

RozmiarXSSMLXL
Przybliżony rozmiar liczbowy24/2526/27/2829/3031/3233/34
Szerokość ramion (w cm)34-3636-3838-4040-4242-44
Obwód w klatce (w cm)80-8484-8888-9393-9898-103
Obwód talii (w cm)62-6666-7171-7676-8181-87
Obwód bioder (w cm)88-9292-9797-102102-107107-113

 

Zobacz także tabele rozmiarów:

Tabela rozmiarów bielizny damskiej Guess

Tabela rozmiarów biustonoszy

EU rozmiary65B70B75B80B85B65C70C75C80C85C
UK/US rozmiary30B32B34B36B38B30C32C34C36C38C
FR rozmiary80B85B90B95B100B80C85C90C95C100C
IT rozmiaryIBIIBIIIBIVBVBICIICIIICIVCVC
Obwód pod biustem (w cm)63-6768-7273-7778-8283-8763-6768-7273-7778-8283-87
Obwód talii (w cm)8085909510082.597.592.597.5103

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.