Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów Converse

Tabela rozmiarów ConverseTabele rozmiarów wszystkich rodzajów butów Converse. Rozmiar Converse damski, męski, dziewczęcy i chłopięcy.

Amerykańska marka Converse, która produkuje głównie obuwie i odzież sportowu, została założona ponad sto lat temu. Początkowo firma koncentrowała się na produkcji obuwia roboczego i stopniowo zaczęła produkować tenisówki do koszykówki. Converse, które ma charakterystyczne pięcioramienne logo, zostało zakupione przez Nike w 2003 roku i jest obecnie spółką zależną.

Tabela rozmiarów butów Converse

Zmierz rozmiar stopy dla butów zgodnie z następującymi instrukcjami:

Długość stopy

Stań na solidnej powierzchni, opierając stopę o ścianę. Umieść papier pod stopą i za pomocą ołówka zaznacz najdłuższą odległość między ścianą a końcem stopy.

Zmierz długość od krawędzi papieru do markera wykonanego za pomocą pióra i porównaj go z tabelą rozmiarów.

Tabele rozmiarów buty dziecięce Converse

EU numeracja171818.51919.52020.52121.52222.523
UK numeracja122.533.544.555.566.57
US numeracja122.533.544.555.566.57
Długość stopy (cm)9.310.110.51111.411.812.212.713.113.513.914.4
EU numeracja23.52424.52525.526272828.5293031
UK numeracja7.588.599.5101010.51111.51212.5
US numeracja7.588.599.51010.51111.51212.513
Długość stopy (cm)14.815.215.61616.516.917.317.718.218.61919.4
EU numeracja31.5323333.5343535.5363737.53838.5
UK numeracja1313.511.522.533.544.555.5
US numeracja13.511.522.533.544.555.56
Długość stopy (cm)19.820.320.721.121.52222.422.823.223.624.124.5

 

Tabele rozmiarów butów dla dorosłych

EU numeracja353636.53737.5383939.5404141.542
UK numeracja33.544.555.566.577.588.5
US numeracja - mężczyźni33.544.555.566.577.588.5
US numeracja - kobiety55.566.577.588.599.51010.5
Długość stopy (cm)21.521.922.422.823.223.624.124.524.925.325.826.2
EU numeracja42.5434444.5454646.5484950
UK numeracja99.51010.51111.512131415
US numeracja - mężczyźni99.51010.51111.512131415
US numeracja - kobiety1111.51212.51313.514151617
Długość stopy (cm)26.62727.427.928.328.729.130.431.232

 

Tabela rozmiarów odzieży Converse

Zmierz rozmiar odzieży, postępując zgodnie z tymi instrukcjami:

Obwód klatki piersiowej

Aby znaleźć odpowiedni rozmiar, zmierz najszerszą część skrzyni i przytrzymaj miernik równolegle do podłogi.

Stroje kapielowe

Obwód talii

Zmierz najwęższą część pasa (zazwyczaj tam, gdzie ciało wygina się z boku na bok) i trzymaj miernik równolegle do podłogi.

Obwód bioder

Zmierz obwód najszerszej części bioder i trzymaj miernik równolegle do podłogi.

Tabela rozmiarów odzież damska Converse

RozmiarXXSXSSMLXLXXL
Obwód w klatce (cm)74-7879-8384-8889-9394-9899-103104-108
Obwód talii (cm)
6163.566-6970-7475-7981.584-87
Obwód bioder (cm)80-8485-8990-9495-99100-104105-109110-114

 

Tabela rozmiarów dla mężczyzn Converse

RozmiarXSSMLXLXXL
Obwód w klatce (cm)84-8990-9798-105106-112113-123124-132
Obwód talii (cm)
63.5-7071-7778-8586-9394-103104-112
Obwód bioder (cm)82.5-8889-9697-104105-111112-122.5123.5-131

 

Tabela rozmiarów dla dziewcząt (4-6 lat) i chłopców (4-7 lat)

RozmiarSMLXL
Wiek4567
Wysokość (cm)96-104104-110110-116116-122
Obwód w klatce (cm)5658.66163
Obwód talii (cm)
53.554.55657
Obwód bioder (cm)58.56163.565.5

 

Tabela rozmiarów odzież Converse dla dziewczynek w wieku 7-16 lat

RozmiarSSMLLXL
Wiek7810121416
Wysokość (cm)128-133.5133.5-140140-147147-155155-162.5162.5-170
Obwód w klatce (cm)6668.572.5768084
Obwód talii (cm)
5758.56163.56668.5
Obwód bioder (cm)7072.57681.586.591.5

 

Tabela rozmiarów odzież Converse dla chłopców w wieku 8-20 lat

RozmiarSMLLLXLXL
Wiek8101214161820
Wysokość (cm)128-131131-137137-145145-152152-160160-165165-170
Obwód w klatce (cm)68.571757982.586.590
Obwód talii (cm)
6163.56668.57173.576
Obwód bioder (cm)68.571768186.59094

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.