Najnowsze artykuły:

Tabela rozmiarów CALVIN KLEIN

Tabela rozmiarów CALVIN KLEINCALVIN KLEIN to luksusowy amerykański dom mody z siedzibą na Manhattanie w Nowym Jorku. Początkowo był to sklep z płaszczami i sukienkami, później na półkach pojawiło się więcej ubrań, bielizny i perfum. Calvin Klein przedstawia się jako styl życia, prowokująca, nowoczesna, zmysłowa i kultowa marka.Historia Calvina Kleina rozpoczęła się w 1968 roku, kiedy Calvin Klein otworzył sklep odzieżowy w Nowym Jorku. Dziś kultowa marka, znana z minimalistycznego podejścia, oferuje różnorodne warianty i niepowtarzalny styl w dwóch liniach CK by Calvin Klein i Calvin Klein Jeans.

W roku 1980 firma wprowadziła kolekcję bielizny damskiej i męskiej, a co sezon prezentuje nową kolekcję z gwiazdami i znanymi nazwiskami, takimi jak Kate Moss, Natalia Vodianova, Eva Mendes, Christy Turlington, Lara Stone, Freddie Ljunberg i David Beckham.

Klienci poszukujący seksownej, modnej i wygodnej bielizny wybierają Calvin Klein.

Stroje kapielowe

Tabela rozmiarów butów Calvin Klein

Tabela rozmiarów buty męskie

EU (numeracja europejska)40414243444546
UK (numeracja angielska)77.588.5910.511.5
Długość stopy (w cm)2425.5262727.52929.5

 

Tabela rozmiarów buty damskie

EU (numeracja europejska)35363738394041
UK (numeracja angielska)2.534566.57
Długość stopy (w cm)222323.5242525.526

 

Tabela rozmiarów dla mężczyzn Calvin Klein

Garnitury i kurtki

EU numeracja europejska4446485052545658
UK numeracja angielska3436384042444648
FR numeracja francuska4446485052545658
Obwód w klatce (w cm)919497101105110115120
Obwód talii (w cm)788184889297102107
Obwód w pasie (w cm)808386909499104109
Obwód bioder (w cm)919497101105110115120
Długość rękawa (w cm)8687888990919293

 

Shirty

Wartości w tabeli odnoszą się do wymiarów produktu.

Normalna numeracja (Casual sizes)SMMLLXLXLXXL
EU numeracja europejska3738394041424344
UK numeracja angielska14.51515.515.751616.51717.5
Obwód szyi (w cm)3738394041424344
Obwód klatki piersiowej - Fitted fit (w cm)100103106110114119124130
Obwód talii - Fitted fit (w cm)909396100104109114120
Obwód klatki piersiowej - Slim fit (w cm)97100103107111116121127
Obwód talii - Slim fit (w cm)87909397101106111117

 

Pola i swetry

Rozmiar (Casual sizes)SMLXLXXL
Obwód klatki piersiowej (w cm) - Fitted fit101106111116121
Obwód klatki piersiowej (w cm) - Slim fit97102107112117

 

T-shirty i bluzy

Rozmiar (Casual sizes)SMLXLXXL
Obwód klatki piersiowej (w cm) - Fitted fit98103108113118
Obwód klatki piersiowej (w cm) - Slim fit95100105110115

 

Odzież wierzchnia

Rozmiar (Casual sizes)SMMLLXL
EU numeracja europejska464850525456
UK numeracja angielska363840424446
Wysokość ciała (w cm)180182184186188190
Obwód w klatce (w cm)9397101106111117
Długość rękawa (w cm)85.587.58990.59294

 

Spodnie

Rozmiar2829303132333435363840
Obwód talii - Fitted, Tapered fit (w cm)747780828587909395100105
Obwód bioder - Fitted, Tapered fit (w cm)90939698101103106109111116121
Obwód talii - Slim fit (w cm)747780828587909395100105
Obwód bioder - Slim fit (w cm)90939698101103106109111116121

 

Dżinsy

Rozmiar2829303132333435363840
Obwód talii - Fitted jeans (w cm)73767981848689929499104
Obwód bioder - Fitted jeans (w cm)91949799102104107110112117122
Obwód talii - Slim jeans (w cm)73767981848689929499104
Obwód bioder - Slim jeans (w cm)8891949699101104107109114119

 

Zobacz także tabela rozmiarów Levi’s i tabela rozmiarów Zara

 

Tabela rozmiarów odzieży męskiej CK Jeans

T-shirty, podkoszulki, swetry

RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce (w cm)94-9999-104104-109109-114114-119

 

Odzież dolnej części ciała

RozmiarSSMMLLXLXLXXL
EU464648485050525456
UK363638384040424446
US293031323334363738
Obwód talii (w cm)75-77.577.5-8080-82.582.5-8585-87.587.5-9093-9595-9898-100
Obwód bioder (w cm)91.5-9494-96.596.5-9999-101.5101.5-104104-106.5109-112112-114114-116.5
Obwód uda (w cm)56-58.557-59.558.5-6159.5-6261.63.562-6565-6766-68.567-70

 

Odzież wierzchnia

RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce (w cm)94-9999-104104-109109-114114-119
Obwód talii (w cm)76-8181-8686-91.591.5-96.596.5-101.5
Obwód bioder (w cm)93-9898-103103-108108-113113-118

 

Tabela rozmiarów odzieży damskiej CK Jeans

T-shirty, podkoszulki, swetry

RozmiarXSSMLXL
Obwód w klatce (w cm)79-8484-8989-9494-9999-104
RozmiarXSSMLXL
Rozmiar262728293031323334
EU34363840424446
US2468101214
UK681012141618
Obwód talii (w cm)61-63.563.5-6666-68.568.5-7171-73.573.5-7676-7979-8181-84
Obwód bioder (w cm)89-91.591.5-9494-96.596.5-9999-101.5101.5-105105.5-108109-112113-115.5

 

Sukienki

RozmiarXSSMLXL
Obwód w klatce (w cm)79-8384-8989-9494-9999-101
Obwód talii (w cm)60-6565-7070-7575-8080-85
Obwód bioder (w cm)88-9393-9898-103104-109112-117

 

Dżinsy

RozmiarXSSMLXL
Rozmiar262728293031323334
Obwód talii (w cm)61-63.563.5-6666-68.568.5-7171-73.573.5-7976-7979-8181-84
Obwód bioder (w cm)89-91.591.5-9494-96.596.5-9999-101.5101.5-105105.5-108109-112113-115.5
Obwód uda (w cm)52-54.553-5654.5-5756-58.557-59.558.5-6161-63.562-6563.5-66

 

Damska odzież wierzchnia CK Jeans

RozmiarXSSMLXL
Obwód w klatce (w cm)79-8484-8989-9494-9999-104
Obwód talii (w cm)60-6565-7070-7575-8080-85
Obwód bioder (w cm)88-9393-9898-103104-109112-117

 

Tabela rozmiarów bielizny męskiej Calvin Klein

Koszulki

RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce (w cm)9196-101106-111116-122127-132

 

Bokserki, szorty i figi Calvin Klein

RozmiarSMLXLXXL
Obwód talii (w cm)71-7681-8691-97102-107112-117

 

Tabela rozmiarów bielizny damskiej Calvin Klein

Tabele przeliczeniowe rozmiarów biustonoszy Calvin Klein

Calvin KleinUKEUFR/BE/ESIT/SK
30A30A65A80A0A
30B30B65B80B0B
30C30C65C80C0C
30D30D65D80D0D
30DD30DD65E80E0E
32A32A70A85A1A
32B32B70B85B1B
32C32C70C85C1C
32D32D70D85D1D
32DD32DD70E85E1E
34A34A75A90A2A
34B34B75B90B2B
34C34C75C90C2C
34D34D75D90D2D
34DD34DD75E90E2E
36A36A80A95A3A
36B36B80B95B3B
36C36C80C95C3C
36D36D80D95D3D
36DD36DD80E95E3E
38A38A85A100A4A
38B38B85B100B4B
38C38C85C100C4C
38D38D85D100D4D
38DD38DD85E100E4E

 

Biustonoszy

Rozmiar klatki piersiowej32323232323434343434
Rozmiar miseczkiABCDDDABCDDD
Obwód w klatce (w cm)83.5868991.594868991.59496.5
Obwód pod biustem (w cm)69-7169-7169-7169-7169-7174-7674-7674-7674-7674-76
Rozmiar klatki piersiowej36363636363838383838
Rozmiar miseczkiABCDDDABCDDD
Obwód w klatce (w cm)8991.59496.59991.59496.599101.5
Obwód pod biustem (w cm)79-8179-8179-8179-8179-8184-8984-8984-8984-8984-89

 

Biustonosze sportowe Calvin Klein

RozmiarXSSMLXL
Obwód w klatce (w cm)79-8484-8989-9494-9999-104

 

Zobacz także tabele rozmiarów:

Majtki Calvin Klein

RozmiarXSSMLXL
Obwód talii (w cm)62-6567-7072-7577-8085-98
Obwód bioder (w cm)88-9093-9598-100102-105110-113

 

Stróje kąpielowe damski Calvin Klein

Góra od bikini

RozmiarPiersi (w cm)
XXS76-78
XS80-82
S84-86
M88-90
L93-95
XL98-100

 

Dół bikini

RozmiarObwód talii (w cm)Obwód bioder (w cm)
XXS61-6388-90
XS64-6691-93
S67-6994-96
M70-7297-99
L74-76100-102
XL78-80104-106
XXL82-84108-110

 

Jednoczęściowy strój kąpielowy

RozmiarPiersi (w cm)Długość (w cm)
XXS76-7838
XS80-8239
S84-8640
M88-9041
L93-9542
XL98-10043

 

Bikini typu trójkąt / string

Rozmiar biustuRozmiar miseczkiObwód w klatce (w cm)Obwód pod biustem (w cm)
32A83.568-72
32B8668-72
32C8968-72
32D91.568-72
32DD9468-72
32E96.568-72
34A8673-77
34B8973-77
34C91.573-77
34D9473-77
34DD96.573-77
34E9973-77
36A8978-82
36B91.578-82
36C9478-82
36D96.578-82
36DD9978-82
36E101.578-82
38A91.583-87
38B9483-87
38С96.583-87
38D9983-87
38DD101.583-87
40B96.588-92
40C9988-92
40D101.588-92

 

Tabela rozmiarów strojów kąpielowych / biustonoszy

Calvin Klein rozmiarUK rozmiarEU rozmiarFR/BE/ES rozmiarIT/PL rozmiar
32A32A70A85A1A
32B32B70B85B1B
32C32C70C85C1C
32D32D70D85D1D
32DD32DD70E85E1E
32E32E70F85F1F
34A34A75A90A2A
34B34B75B90B2B
34C34C75C90C2C
34D34D75D90D2D
34DD34DD75E90E2E
34E34E75F90F2F
36A36A80A95A3A
36B36B80B95B3B
36C36C80C95C3C
36D36D80D95D3D
36DD36DD80E95E3E
36E36E80F95F3F
38A38A85A100A4A
38B38B85B100B4B
38C38C85C100C4C
38D38D85D100D4D
38DD38DD85E100E4E
40B40B90B105C5C
40C40C90C105C5C
40D40D90D105D5D

 

Stroje plażowe

RozmiarObwód w klatce (w cm)Obwód talii (w cm)Obwód bioder (w cm)
XS84-8662-6588-90
S89-9167-7093-95
M94-9772-7598-100
L99-10277-80102-105
XL107-10985-98110-113

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.